Вишнівська селищна рада
П'ятихатський район Дніпропетровська область
Рішення сесій
від 12 липня 2019р.№ 976-48/VІІ
Про затвердження Положення про порядок надання платних послуг закладами освіти Вишнівської селищної ради П'ятихатського району Дніпропетровської області
Опубліковано 17 липня 2019

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 року  № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності», спільного наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України від 23.07.2010 № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами», керуючись ст. 32, ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.2, п.3 ст.78 Закону України «Про освіту»; п.5 статті 14 Закону України «Про загальну  середню освіту», п.5. ст.37 Закону України «Про дошкільну освіту», ст.28 Закону України «Про позашкільну освіту», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту та з метою розширення освітньої діяльності закладів, збільшення спектру освітніх послуг, які не передбачені бюджетним фінансуванням за штатним розписом, Вишнівська селищна рада ВИРІШИЛА:


1. Затвердити Положення про порядок надання платних послуг закладами освіти Вишнівської  селищної ради П'ятихатського району Дніпропетровської області (додається).


2. Закладам освіти, підпорядкованим Вишнівській селищній раді, при розрахунку вартості платних послуг керуватись даним Положенням.

3. Доручити Вишнівській селищній раді щоквартально здійснювати контроль за станом надання платних послуг та використанням отриманих коштів.


4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту (Пруненко В.М.).

28-976 платні послуги.doc
Селищний голова                                                         Т. В. Васильковська