Вишнівська селищна рада
П'ятихатський район Дніпропетровська область
Рішення сесій
від 12 липня 2019р.№ 974- 48/VII
Про надання згоди на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Вишнівської селищної ради гр. Ставничому О.А.
Опубліковано 17 липня 2019

Враховуючи положення Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також відповідно до статей 12,79-1,118,121,122,186-1 Земельного кодексу України, розглянувши та обговоривши заяву учасника АТО  Ставничого Олександра Анатолійовича  про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  та із метою забезпечення дотримання норм земельного законодавства України щодо виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій, заслухавши інформацію начальника відділу земельних відносинта враховуючи рекомендації постійно діючої комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, земельних відносин, зв’язку та сфери послуг, сесія селищної ради  ВИРІШИЛА:

 1.Надати учаснику АТО Ставничому Олександру Анатолійовичу дозвіл на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  складовою частиною якого має бути  схема поділу раніше сформованої ділянки, орієнованою площею – 2,00 га, для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Вишнівської селищної ради  (кадастровий номер 1224583000:01:003:0149) П’ятихатського району Дніпропетровської області за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної форми власності за межами населеного пункту.

       2. Розроблений та погоджений  відповідно до  чинного законодавства проект землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  у власність , подати до Вишнівської селищної ради для розгляду та затвердження в установленому порядку.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійно діючу комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, земельних відносин, зв’язку та сфери послуг селищної ради (Авраменко С.В.).Селищний голова                                   Т.В.Васильковська