Вишнівська селищна рада
П'ятихатський район Дніпропетровська область
Рішення сесій
від 18 грудня 2019р.№ 1257-54/VII
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) на території Вишнівської селищної ради гр. Михайліченко Н. І.
Опубліковано 26 грудня 2019ВИШНІВСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

П’ЯТИХАТСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П'ятдесят четверта сесія сьомогоскликання


РІШЕННЯ

18 грудня 2019 року                   смт. Вишневе                          № 1257-54/VII


Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою, щодо відведення 

земельної ділянки у власність для будівництва та 

обслуговування житлового будинку господарських 

будівель і споруд(присадибна ділянка) на території 

Вишнівської селищної ради гр. Михайліченко Н. І.


          Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 12, 118, 121 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву гр. Михайліченко Наталі Іванівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та враховуючи рекомендації постійно діючої  комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту,земельних відносин,зв’язку та сфери послуг, сесія селищної ради  ВИРІШИЛА:

         1. Надати гр. Михайліченко Наталі Іванівні дозвіл на розроблення проекту  землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 02.01. для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка)  приблизною площею – 0,1500 га (площа уточнюється після кадастрової зйомки), яка розташована  в с. Новоукраїнка  по  вул. Шкільна,  на території Вишнівської селищної ради, П'ятихатського району, Дніпропетровської області.

         2. Зобов’язати гр. Михайліченко Наталю Іванівну виготовити проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд код КВЦПЗ - 02.01, приблизною площею - 0,1500 га, (площа уточнюється після кадастрової зйомки), яка  розташована  в с. Новоукраїнка  по  вул. Степова,  на території Вишнівської селищної ради, П'ятихатського району, Дніпропетровської області, та надати проект землеустрою на сесію селищної ради для затвердження.

         3. Контроль за виконанням покласти на постійно діючу комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва,транспорту, земельних відносин, зв’язку та сфери послуг селищної ради (Авраменко С.В.).Селищний голова                                               Т.ВАСИЛЬКОВСЬКА