Вишнівська селищна рада
П'ятихатський район Дніпропетровська область
Рішення сесій
від 21 серпня 2019р.№ 1004 - 49/VII
Про надання дозволу гр. Стецьку О.В. на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Вишнівської селищної ради
Опубліковано 27 серпня 2019

Керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 118, 121 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву гр. Стецька Олександра Вікторовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та враховуючи рекомендації постійно діючої комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, земельних відносин, зв’язку та сфери послуг, сесія селищної ради ВИРІШИЛА:

         1. Надати гр. Стецьку О.В. дозвіл на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 02.01. для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) приблизною  площею 0,15 га(площа уточнюється після кадастрової зйомки), яка розташована в смт. Вишневе, по вул. Бродського на території Вишнівської селищної ради, П'ятихатського району Дніпропетровської області.

         2.Зобов’язати гр. Стецька О.В. виготовити проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової забудови , приблизною площею 0,15 га (площа уточнюється після кадастрової зйомки), яка розташована в смт. Вишневе по вул. Бродського на території Вишнівської селищної ради , П'ятихатського району Дніпропетровської області та надати проект на сесію селищної ради для затвердження.

         3. Контроль за виконанням покласти на постійно діючу комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва,транспорту, земельних відносин, зв’язку та сфери послуг селищної ради (Авраменко С.В.).