ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
опубліковано 08 травня 2020 року о 12:46

‼ЖИВИ І ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ!!
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ НАЙБІЛЬША БАЗА МОЖЛИВОСТЕЙ‼

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

✅На даний час у нашій країні продовжуються карантинні обмеження, а значить, служба зайнятості й надалі зосереджується на наданні послуг дистанційно.

✅Під час проведення профорієнтаційної роботи в режимі онлайн фахівці П”ятихатської філії намагаються максимально пом”якшити психологічний стан клієнтів у період карантину.

✅Наразі при спілкуванні з пошукачами роботи як під час індивідуальних онлайн співбесід, так і на вебінарі фахівці філії поруч з прийомами ділового спілкування використовують і методи ефективної комунікації, не забуваючи про етичні правила поведінки: впевненість, відкритість, доброзичливість, уважність, витримка, гнучкість у діях, допомога у визначенні пріоритетів, толерантність.

✅Однозначно живе спілкування сприяє формуванню навичок управління стресом, а складання плану дій, позитивне схвалення зусиль людини допомагає їй подолати свій негативний стан.

✅Робота з людьми ніколи не була легкою, і не всі фахівці служби є психологами, але досвід роботи незмінно підказує, що вчасно сказане тепле слово співчуття здатне спонукати розгубленого клієнта до активної дії більше, ніж довготривале логічне переконання; а щире бажання допомогти змінює на краще його психологічний стан.

✅Тому зараз у нашій роботі найбільший ворог — байдужість, а надійний союзники — людяність та чуйність.

#П_ятихатки #центрзанятості #підтримка #карантин #психологічнийстан