Карантин в Україні та форс-мажорні обставини при виконанні ЗЕД-контрактів | вебінар, 14 травня 2020
опубліковано 08 травня 2020 року о 08:16

Шановні підприємці,

запрошуємо представників малого та середнього бізнесу на онлайн тренінг «Карантин в Україні та форс-мажорні обставини при виконанні ЗЕД-контрактів», що відбудеться 14 травня 2020 на платформі Zoom з метою надати бізнесу практичну інформацію у вирішенні поточних та майбутніх проблемних питань взаємодії з контрагентами в умовах діючого в Україні та у світі карантину.

Під час курсу підприємці детальніше дізнаються про наступне.

  • Що таке обставини непереборної сили (форс-мажор) за законодавством України?
  • Карантин - це форс-мажор та які наслідки Covid-19 для українського бізнесу?
  • Про міжнародну практику використання обставин поза контролем сторін в договорах міжнародної купівлі-продажу товарів.
  • Як правильно укласти зовнішньоекономічний контракт з вигодою для себе в нових умовах?
  • Пандемія та тотальний карантин та виконання умов ЗЕД – контрактів: на що звертати увагу?
  • Як запобігти ризикам? Основні помилки.

Для кого наш тренінг?

Для власників, керівників, менеджерів ЗЕД підрозділів та юристів мікро, малого й середнього бізнесу.


Наш тренер: Микола Ларін, директор, голова Ради ТОВ «Асоціація експортерів та імпортерів», консультант з питань експортно-імпортних операцій, експерт в сфері міжнародної торгівлі, практик, викладач, лектор, бізнес-медіатор. Має практичний досвід роботи у сфері зовнішньоекономічної діяльності (експорт та імпорт з різними країнами (різні групи товарів).

Брав безпосередню участь в якості керівника проєктів щодо перекладу, адаптації до національної термінології та поширенню в Україні ексклюзивних офіційних публікацій Міжнародної торгової палати (МТП) в сфері міжнародної торгівлі, банківської діяльності, а також низки рекомендацій та методичних матеріалів для бізнесу у сфері зовнішньоекономічної діяльності.


Тренінг організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Дніпро, заснований при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.


Завдяки підтримці ЄБРР та ініціативі EU4Business Європейського Союзу участь у тренінгу для цільової аудиторії є безкоштовною.


Цільовою аудиторією навчання та переважної частини заходів ініціативи EU4Business в Україні є українські підприємства малого та середнього бізнесу (до 250 працюючих на підприємстві та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 50 мільйонам євро, визначену за середньорічним курсом Національного банку України).


Для того, аби зареєструватись та пройти відбір на курс, необхідно не пізніше 13 травня 2020р. включно заповнити онлайн-заявку за наступним лінком: https://form.jotform.com/UkraineBSCnetwork/FEAcontracts


Програма навчання та детальна інформація про тренера доступні за посиланням.


За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: (056) 374-94-12 (10) або на електронну пошту dnipro@bisc.org.ua