ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Вишнівської селищної ради
опубліковано 21 травня 2020 року о 09:28

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення

Вишнівської селищної ради


«Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вишнівської селищної ради»


Вишнівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення селищної ради «Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вишнівської селищної ради» та аналізу його регуляторного впливу з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Проєкт регуляторного акта підготовлено для затвердження чіткого і зрозумілого алгоритму дій адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вишнівської селищної ради (далі – ЦНАП) та суб’єктів надання адміністративних послуг з метою забезпечення ефективного функціонування ЦНАП як дієвої інституції, спрямованої на протидію корупції та забезпечення якісного обслуговування громадян і суб’єктів господарювання.

Проєкт розроблено на виконання та з дотриманням вимог законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та «Про адміністративні послуги», згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 588 «Про затвердження Примірного регламенту Центру надання адміністративних послуг» (із змінами), з урахуванням Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03. 2004 № 308 (із змінами).

Поштова та електронна адреса розробника проєкту регуляторного акта, на яку приймаються зауваження та пропозиції:

Вишнівська селищна рада, вул. Центральна, 47, смт. Вишневе, П’ятихатський район, Дніпропетровська область, 52151;

e-mail: vishnsrada@ukr.net

Повну редакцію зазначеного проєкту регуляторного акта – проєкту рішення та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено для публічного обговорення на офіційному веб-сайті Вишнівської селищної ради з 21.05.2020. 

веб-сайт: https://vyshneve.otg.dp.gov.ua/ua

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення                           (з 21.05.2020 до 22.06.2020) поштою або в електронній формі на вищевказані адреси.

З повним текстом проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Вишнівської селищної ради можна ознайомитись щоденно (з 08.00 до17.00, п’ятниця: з 08.00 до 16.00, крім вихідних) за адресою: вул. Центральна, 47, смт. Вишневе, П’ятихатський район, Дніпропетровська область, 52151.


Селищний голова                                                               Т. ВАСИЛЬКОВСЬКА

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux