Вишнівська селищна рада
П'ятихатський район Дніпропетровська область
Рішення сесій
від 18 грудня 2019р.№ 1259-54/VII
Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Омельченко Ю. В. на території Вишнівської селищної ради
Опубліковано 26 грудня 2019ВИШНІВСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

П’ЯТИХАТСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П'ятдесят четверта сесія сьомого скликання


РІШЕННЯ

18 грудня 2019 року                   смт. Вишневе                          № 1259-54/VII


Про затвердження проекту землеустрою,

щодо відведення земельної ділянки

у власність для будівництва та обслуговування житлового

будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

гр. Омельченко Ю. В. на території Вишнівської селищної радиКеруючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 118, 120,121,122,186, 186-1, Земельного Кодексу України, розглянувши та обговоривши заяву гр. Омельченко Юлії Василівни про затвердження проекту землеустрою,  щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Вишнівської селищної ради та враховуючи рекомендації постійно діючої комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, земельних відносин, зв’язку та сфери послуг, сесія селищної ради ВИРІШИЛА:

        1.Затвердити гр. Омельченко Юлії Василівні проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею – 0,2500 га, кадастровий номер 1224583000:03:004:0110, яка розташована за адресою с. Лозуватка, вул. Садова, на території Вишнівської селищної ради, П`ятихатського району, Дніпропетровської області.

         2. Передати гр. Омельченко Юлії Василівні у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею – 0,2500 га кадастровий номер 1224583000:03:004:0110, яка розташована за адресою с. Лозуватка, вул. Садова на території Вишнівської селищної ради, П`ятихатського району, Дніпропетровської області.

         3. Начальнику відділу земельних відносин та житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту, інфраструктури та комунальної власності виконавчого комітету Вишнівської селищної ради внести зміни в земельно-облікову документацію.

         4.Контроль за виконанням покласти на постійно діючу комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва,транспорту, земельних відносин,зв’язку та сфери послуг селищної ради (Авраменко С. В.)Селищний голова Т.ВАСИЛЬКОВСЬКА


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux