Вишнівська селищна рада
П'ятихатський район Дніпропетровська область
Розпорядження селищного голови
від 18 грудня 2019р.№ 1258-54/VII
Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Цуркану В. В. на території Вишнівської селищної ради
Опубліковано 26 грудня 2019ВИШНІВСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

П’ЯТИХАТСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П'ятдесят четверта сесія сьомогоскликання


РІШЕННЯ

18 грудня 2019 року                   смт. Вишневе                          № 1258-54/VII


Про затвердження проекту землеустрою, 

щодо відведення земельної ділянки 

у власність для будівництва та обслуговування житлового 

будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

гр. Цуркану В. В. на території Вишнівської селищної радиКеруючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 118, 120,121,122,186, 186-1, Земельного Кодексу України, розглянувши та обговоривши заяву гр. Цуркана Владислава Вячеславовича про затвердження проекту землеустрою,  щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Вишнівської селищної ради та враховуючи рекомендації постійно діючої комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, земельних відносин, зв’язку та сфери послуг, сесія селищної ради ВИРІШИЛА:

        1.Затвердити гр. Цуркану Владиславу Вячеславовичу проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність код КВЦПЗ 02.01 для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею – 0,2500 га, кадастровий номер 1224583000:03:003:0093, яка розташована за адресою с. Лозуватка, вул. Польова, на території Вишнівської селищної ради, П`ятихатського району, Дніпропетровської області.

         2. Передати гр. Цуркану Владиславу Вячеславовичу у власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею – 0,2500 га кадастровий номер 1224583000:03:003:0093, яка розташована за адресою с. Лозуватка, вул. Польова на території Вишнівської селищної ради, П`ятихатського району, Дніпропетровської області.

         3. Начальнику відділу земельних відносин та житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту, інфраструктури та комунальної власності виконавчого комітету Вишнівської селищної ради внести зміни в земельно-облікову документацію.

         4.Контроль за виконанням покласти на постійно діючу комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва,транспорту, земельних відносин,зв’язку та сфери послуг селищної ради (Авраменко С. В.)Селищний голова Т.ВАСИЛЬКОВСЬКА