Вишнівська селищна рада
П'ятихатський район Дніпропетровська область
Розпорядження селищного голови
від 27 січня 2020р.№ 5-ап
Про оголошення конкурсу на посаду директора Комунального закладу Центр позашкільної освіти Вишнівської селищної ради Дніпропетровської області
Опубліковано 27 січня 2020


ВИШНІВСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

П’ЯТИХАТСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ27 січня 2020 року                          смт. Вишневе                          № 5-ап                     


Про оголошення конкурсу на посаду директора Комунального закладу Центр позашкільної освіти Вишнівської селищної ради Дніпропетровської області

  

 

З метою проведення конкурсного відбору на посаду директора Комунального закладу Центр позашкільної роботи Вишнівської селищної ради Дніпропетровської області, відповідно до Закону України «Про освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 № 291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», відповідно до рішень сесій Вишнівської селищної ради від 03.08.2018 № 636-35/ VІІ «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Вишнівської селищної ради комунальної форми власності», від 20.11.2019 № 1125-52/VІІ «Про перейменування КЗ «Вишнівський дошкільний навчальний заклад загального розвитку «Колобок» Вишнівської селищної ради П'ятихатського району Дніпропетровської області» та затвердження Статуту в новій редакції»:


 

1. Оголосити конкурс на посаду директора Комунального закладу Центр позашкільної роботи Вишнівської селищної ради Дніпропетровської області. 

2. Утворити конкурсну комісію (далі – комісія) з проведення конкурсного відбору на посаду директора Комунального закладу Центр позашкільної роботи Вишнівської селищної ради Дніпропетровської області.

3. Відділу освіти, культури, молоді і спорту забезпечити прийом документів від претендентів на посаду директора Комунального закладу Центр позашкільної роботи Вишнівської селищної ради Дніпропетровської області.

4. Комісії провести конкурсний відбір кандидатур на посаду директора Комунального закладу Центр позашкільної роботи Вишнівської селищної ради Дніпропетровської області згідно з Порядком.

5. Оприлюднити дане розпорядження та оголошення про конкурс на офіційному веб-сайті Вишнівської селищної ради.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

  


  Селищний голова                                                 ТЕТЯНА ВАСИЛЬКОВСЬКА